Informacje dla ucznia
Rekrutacja
Klasy mundurowe
Kalendarz
Prognoza pogody ;-)
SzukajInternat - Z życia Internatu 2017-18 r.
TABLICA OGŁOSZEŃ 2017-18 r.
Otrzęsiny 2018 w internacie
Nasze „kociaki” mogą się już czuć pełnoprawnymi członkami internackiej społeczności, gdyż 20  września  zostały oficjalnie otrzęsione. Imprezę przygotowali i poprowadzili uczniowie maturalnych  Dominika Bańka, Joanna Kamińska, Klaudia Książek i Żaneta Swaczyna oraz inni mieszkańcy internatu  – pod kierownictwem pani Małgorzaty Winkiewicz i pani Beaty Kondrasiuk.
Zanim kociaki złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały pasowane przez panią kierownik Monikę Gębicką na mieszkańców naszego internatu, musiały przejść szereg konkurencji wymyślonych przez starszych kolegów i koleżanki, które wymagały od nich sprawności fizycznej i psychicznej, znajomości realiów internackiego życia. Nad przebiegiem turnieju czuwało JURY.Rywalizacja odbywała się w czterech  grupach, a zwycięstwo przypadło grupie dziewcząt, które wywalczyły sobie miano „Superkociaków”. Finałem otrzęsin było ślubowanie, które przypieczętowało przyjęcie nowych uczniów do grona wspólnoty internackiej.
 Drugą częścią imprezy było ognisko integracyjne. Na świeżym powietrzu wspólnie piekliśmy kiełbaski i dzieliliśmy się wrażeniami z pierwszych dni pobytu w internacie.


Data utworzenia: 19/10/2018 ¤ 11:24
Ostatnie zmiany: 16/11/2018 ¤ 12:47
Kategoria : Internat


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku

 
Film-Letni obóz szkoleniowy klas mundurowych 14-21.06.2018 r.

 
Monitoring wizyjny w ZSEiT
Zespół Szkół Energetycznych i  Transportowych w Chełmie prowadzi monitoring wizyjny budynku Szkoły, Internatu oraz Sali gimnastycznej oraz terenu wokół niego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników Szkoły, ochrony mienia Szkoły i zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Szkołę na szkodę.

Podstawę  prawną  wprowadzenia  monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 11 stycznia 2017 roku Prawo oświatowe oraz art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła ZSEiT w Chełmie.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy adresem e-mail:
inspektor@cbi24.pl. Każda   osoba   ma   prawo   wniesienia   skargi   do   Prezesa   Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 1 miesiąca. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa. Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie  internetowej Szkoły oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
>Pokaz z galerii zdjęć<

SLI-Siatkówka dziewcząt

E-usługi
>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Archiwum 2016

Zamknij  Archiwum 2017

Zamknij  Wydarzenia 2018

Zamknij  ~INTERNAT~

FILMY

YouTube2018.jpg

logo_facebook.jpg 

PROJEKTY
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR


 

 


Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^