>>NASZA SZKOŁA<<
EDUKACJA WOJSKOWA
Rekrutacja
Kalendarz
Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

Kalendarum wydarzeń - Lata 2015 - 2018
Rok 2015
- udział Samorządu Uczniowskiego w miejskim konkursie na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową” – opiekunowie: Marta Chrostek, Janusz Iwanicki;
- uczeń Aleksander Wilk zajął indywidualnie II miejsce w Powiatowym Młodzieżowym Turnieju Motoryzacji – opiekun Mirosław Winnikajtis;
- udział grupy młodzieży w II Chełmskim Półmaratonie z Duchem Bieluchem – opiekunowie: Marta Chrostek, Janusz Iwanicki;
- wycieczka dydaktyczna dla uczniów klas spedycyjnych do Centrum Logistycznego PKP Cargo w Małaszewiczach – opiekunowie: Grzegorz Korba, Sławomir Kozioł, Katarzyna Karamać, Mariusz Oszust;
- wycieczka edukacyjna dla uczniów klas górniczych do Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie – opiekun Sławomir Padowski;
- udział grupy 5 osób z klasy 3 S w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej w Parczewie – opiekun Janusz Sidorczak;
- wycieczka edukacyjna dla uczniów klas górniczych do kopalni węgla kamiennego „Guido”-
opiekun Szymon Pytlowany; 
 
Rok 2016
- uczeń Mateusz Gilewicz został stypendystą Prezesa Rady Ministrów;
- drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w Miejskiej Licealiadzie piłki ręcznej – opiekun Sylwester Świś;
- wycieczka dydaktyczna dla uczniów klasy 3 S do Urzędu statystycznego w Chełmie – opiekun Iwona Oszust;
- organizacja w internacie I edycji Międzyinternackiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Lirycznej „Zrozumieć świat… Dekalog młodego człowieka…” – organizatorzy: Agnieszka Baran, Małgorzata Winkiewicz, Agata Włodarczyk, Beata Kondrasiuk;
- dwie drużyny uczniów w składzie: Dorian Radko, Sebastian Feret, Aleksander Wilk,  Mateusz Jezierski, Damian Świerczyński, Radosław Waluch zajęły III miejsce zespołowo i VI indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowanym przez WORD w Chełmie – opiekunowie: Ewa Milaszkiewicz, Mirosław  Winnikajtis;
- akcja charytatywna - zbiórka nakrętek na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie - organizator Beata Kondrasiuk;
- uhonorowanie Katarzyny Karamać Medalem „Pro Patria”;
- realizacja projektu historycznego: Szlakiem Niezłomnych w ramach którego zorganizowano spotkanie uczniów z weteranami II wojny światowej członkami Armii Krajowej: Wacławem Prystupą, Władysławem Prystupą, Stanisławem Dubajem, Alfredem Kowalczukiem, Marianem Kamińskim, Marianną Waldowską wdową po członku AK Zbigniewem Waldowskim oraz Markiem Franczakiem synem Józefa Franczaka ps „Lalek” – koordynatorzy projektu: Katarzyna Karamać, Beata Szabat Kudyba, Marta Pągowska;
- udział klasy 3 S realizującej szkolenie proobronne w Marszu Pamięci Sybiraków – opiekun Katarzyna Karamać;
- w ramach zrealizowanego projektu historyczno – edukacyjnego: Pedagogika Pamięci, odbyła się wycieczka edukacyjna Szlakiem  Holocaustu: Sobibór, Synagoga we Włodawie, Muzeum na Majdanku oraz spotkanie uczniów klasy 4 Gp z panem Janem Dąbskim członkiem rodziny odznaczonej medalem „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata” – opiekunowie: Katarzyna Karamać, Małgorzata Kołodziejczyk;
- udział uczniów klas maturalnych w corocznej pielgrzymce maturzystów na Jasną Górę – organizator Renata Borysiuk;
- wycieczka edukacyjna do Muzeum Powstania Warszawskiego – opiekunowie: Katarzyna Karamać, Marta Pągowska, Jarosław Wójcicki, Mariusz Oszust;
- szkolenie dla uczniów klas trzecich i czwartych zorganizowane przez firmę Sonel  z zakresu pomiarów w instalacjach elektrycznych – opiekun Mariusz Oszust;
- uczeń Marcin Chrzanowski zajął III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w tenisie stołowym indywidualnie, drużyna chłopców zajęła drużynowo III miejsce – opiekun Jacek Siry;
- odbyła się Miejska Licealiada w tenisie stołowym w której indywidualnie I miejsce zajął uczeń Marcin Chrzanowski, drużyna dziewcząt i chłopców została sklasyfikowana na miejscu IV – opiekun Mariusz Półtorak;
- uhonorowanie Katarzyny Karamać Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Mariusza Półtoraka Brązowym Krzyżem Zasługi;
- zajęcie III miejsca przez ucznia Rafała Kwiatosza w Finałach wojewódzkiej Licealiady w pływaniu (50 m st. klasyczny) – opiekun Mariusz Półtorak;
- XXVII Międzynarodowy Bieg Niepodległości II miejsce chłopców, IV miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół ponadgimnazjalnych – opiekun Mariusz Półtorak;
- zorganizowano I edycję szkolnego konkursu poezji i pieśni patriotycznej – organizatorzy:   Katarzyna Karamać, Agnieszka Baran, Małgorzata Winkiewicz;
- zajęcie I miejsca drużyny chłopców w Miejskiej Licealiadzie w badmintonie – opiekun Sylwester Świś;
- odbyło się spotkanie opłatkowe uczniów klas mundurowych z weteranami chełmskiego oddziału ŚZŻ AK oraz podsumowano projekt historyczny: Szlakiem Niezłomnych: nagrodzono wyróżniających się uczniów: Kingę Raczkowską za „List do Lalka” , Sylwestra Kapluka za fotoreportaż z projektu – organizatorzy: Katarzyna Karamać, Beata Szabat Kudyba, Marta Pągowska;
- w ramach współpracy z Chełmskim Oddziałem Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej grupa uczniów realizujących szkolenie proobronne wzięła udział w uroczystościach rocznicowych wprowadzenia stanu wojennego oraz odsłonięcia na ścianie chełmskiego więzienia tablicy pamiątkowej poświęconej represjonowanym członkom chełmskiej Solidarności – opiekunowie: dyrektor szkoły Jarosław Wójcicki, Katarzyna Karamać; 
 
Rok 2017
- zmiana nazwy szkoły na Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych;
- 20 czerwca – zmarł wicedyrektor szkoły Mariusz Oszust;
- wicedyrektorem szkoły został Tomasz Dąbrowski, funkcję tę pełnił do 31 sierpnia 2018 r.;
- uczennica Paulina Kręnt zajęła III miejsce w Chełmskim Konkursie Kolęd i Pastorałek: „Pójdźmy wszyscy do stajenki…” – opiekun Renata Borysiuk;
- udział uczniów w Ogólnopolskiej Akcji: Pocztówka do Pana Sienkiewicza – opiekunowie: Beata Szabat Kudyba, Maria Sobipan;     
- szkoła otrzymała certyfikat „Lubelskiej Szkoły z Życiem” za udział w ogólnopolskiej akcji pozyskiwania dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych pod nazwą #KOMÓRKOMANIA# - koordynatorzy akcji: Barbara Czyż, Monika Gębicka, Aleksandra Klajnert, Elżbieta Samulak;
- udział młodzieży w kolejnej edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych Pomaturalnych ph. „Młoda Krew Ratuje Życie”’ – 53 krwiodawców oddało łącznie 54350 ml krwi – opiekun Katarzyna Śliwińska - Koguciuk;
- organizacja i zbiórka karmy na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt - opiekun Marta Chrostek;
- drużyna koszykowa chłopców zajęła II miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora II LO – opiekun Mariusz Półtorak;
- zajęcie III miejsca przez drużynę chłopców w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej – opiekun Sylwester Świś;
- zajęcie przez drużynę uczniów III miejsca w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powiecie Chełmskim – opiekun Katarzyna Śliwińska – Koguciuk;
- wystawa fotograficzna „Mundurówka w obiektywie – 17 lat innowacji mundurowych” zorganizowana w Chełmskiej Bibliotece Pedagogicznej – organizatorzy: Beata Szabat Kudyba, Marta Pągowska, Małgorzata Kołodziejczyk, Grzegorz Korba;
- udział uczennic: Martyny Poleszak i Kamili Wąsik w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej – opiekunowie: Renata Borysiuk, ks. Emil Skrobowski;
- udział uczennic: Kingi Raczkowskiej i Klaudii Ozon w Olimpiadzie Historycznej Wiedzy o Solidarności – opiekun Mariola Szynal;
- udział reprezentacji internatu w II Międzyinternackim Konkursie Recytatorskim Poezji Lirycznej pod hasłem: „Rozumieć siebie i innych – wiara, nadzieja, miłość” – opiekunowie: Agnieszka Baran, Agata Włodarczyk, Monika Gębicka, Małgorzata Winkiewicz;
- odbyła się I edycja szkolnego konkursu „Matematyka po angielsku” – organizatorzy: Marta Chrostek, Oliwia Kosarska;
- zajęcie II miejsca w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce chłopców i awans do Finału Wojewódzkiego – opiekun Mariusz Półtorak;
- drużyna uczniów: Michał Gruszka, Jakub Sadowski, Radosław Jędruszczak, Wiktor Kiełbasa zajęła V miejsce w klasyfikacji drużynowej w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Mirosław Winnikajtis;
- udział uczniów w miejskim konkursie „Chełm w komie” – opiekunowie: Marta Chrostek, Janusz Iwanicki;
- zajęcie III miejsca w Miejskiej Licealiadzie w piłce nożnej przez drużynę dziewcząt – opiekun Jacek Siry;
- udział grupy uczniów w międzynarodowej konferencji „Nowy model opieki nad zwierzętami” – opiekun Oliwia Kosarska;
– drużyna uczniów: Radosław Jędruszczak, Jakub Sadowski, Marcin Szaniawski zajęli III miejsce w zawodach sportowo - obronnych „Sprawni jak żołnierze” – eliminacje okręgowe województwa Lubelskiego – opiekun Henryk Józiuk;
- uczennice: Kinga Raczkowska, Klaudia Ozon, Marlena Szczygieł zajęły III miejsce w eliminacjach okręgowych województwa Lubelskiego zawodów sportowo - obronnych „Sprawni jak żołnierze” oraz VII miejsca w eliminacjach wojewódzkich - opiekun por Henryk Józiuk;
- spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Archimowicz pod hasłem „Rozczytajmy się w wakacje …” – organizatorzy: Agnieszka Baran, Agata Włodarczyk, Małgorzata Kołodziejczyk;
 
Rok 2018
- wicedyrektorem szkoły został Daniel Samulak;
- uczeń klasy 3 L Michał Pożarowszczyk został stypendystą Prezesa Rady Ministrów;
- drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Borek, Jacek Czajka, Patryk Dudek, Mateusz Galant, Dawid Germański, Mateusz Goleń, Dawid Gruszka, Grzegorz Koczura, Jakub Mrozik, Marcin Rusak wzięła udział w finałach Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej
zajmując VI miejsce - opiekun Mariusz Półtorak;
- uczeń Michał Łysomirski został Mistrzem Polski juniorów w zapasach;
- uczniowie: Kordian Krzeszowiec i Mikołaj Hetman zajęli I i II miejsce w konkursie historycznym „Drogi do Niepodległej” zorganizowanego przez Klub Wojskowy Jednostki Wojskowej 1230 w Chełmie – opiekun Katarzyna Karamać; 
- drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Borek, Jacek Czajka, Patryk Dudek, Jakub Giangreco, Mateusz Goleń, Dawid Palonka, Bartłomiej Sokół zajęła IX miejsce podczas
finału Wojewódzkiej Licealiady w drużynowych biegach przełajowych – opiekun Mariusz Półtorak;
- finalistami XIX – tej edycji szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie ks. Stanisławie Staszicu zostali uczniowie klasy 1 SLo: Eliza Jaskowiec, Laura Faron i Sara Młynarczyk – organizatorzy: Katarzyna Karamać, Aleksandra Klajnert – Dudek;
- odbyła się Rejonowa Liga Lekkoatletycznej Licealiady, drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Borek, Jacek Czajka, Patryk Dudek, Mateusz Galant, Dawid Germański, Mateusz Goleń, Dawid Gruszka, Konrad Lutruk, Kamil Mękal, Jakub Mrozik, Marcin Rusak, Bartłomiej Sokół, Karol Stańczuk zajęli II miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, zaś drużyna dziewcząt w składzie: Martyna Jaworska, Kamila Łopąg, Natalia Pliżga, Julia Polak, Emilia Rydz – miejsce VI - opiekunowie: Mariusz Półtorak, Jacek Siry;
- podczas Rejonowej Licealiadzie w piłce siatkowej plażowej dziewcząt IV miejsce zajęły Patrycja Radko i Honorata Marcinek - opiekun Sylwester Świś;
- w ramach Jubileuszu 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości w szkole zrealizowano szereg zadań:
• okolicznościowa dekoracja na holu głównym „100 lat NIEPODLEGŁEJ” – realizatorzy: Katarzyna Karamać, Barbara Czyż, Vladyslava Khoinski,
• bieg terenowy dla klas realizujących innowację mundurową pod hasłem „Nasza Niepodległa” – opiekunowie: por Henryk Józiuk, Sylwester Świś,
• konkurs wiedzy historycznej „Polacy w walce o niepodległość”, laureatami zostali: Kordian Krzeszowiec, Mikołaj Hetman, Monika Cieślik i Julia Polak – opiekun: Barbara Czyż,
• hapenning – spotkanie z uczniami klasy 2 szkoły podstawowej Razem pod opieką Anny Gawron – opiekunowie: Katarzyna Karamać, Małgorzata Zosiuk, Vladyslava Khoinski, 
• akademia w wykonaniu uczniów klasy 1 SLo – realizatorzy: Katarzyna Karamać, Vladyslava Khoinski, Krzysztof Pawlik,
• odśpiewanie hymnu państwowego w ramach ogólnopolskiej akcji – opiekun: Marta Chrostek,
• wieczornica patriotyczna i konkurs poezji patriotycznej – opiekunowie: Agnieszka Baran, Agata Włodarczyk;

Data utworzenia: 08/03/2019 ¤ 09:37
Ostatnie zmiany: 08/03/2019 ¤ 09:46
Kategoria : Kalendarum wydarzeń


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku

 
Film-Letni obóz szkoleniowy klas mundurowych 14-21.06.2018 r.

 
Monitoring wizyjny w ZSEiT
Zespół Szkół Energetycznych i  Transportowych w Chełmie prowadzi monitoring wizyjny budynku Szkoły, Internatu oraz Sali gimnastycznej oraz terenu wokół niego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników Szkoły, ochrony mienia Szkoły i zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Szkołę na szkodę.

Podstawę  prawną  wprowadzenia  monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 11 stycznia 2017 roku Prawo oświatowe oraz art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła ZSEiT w Chełmie.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy adresem e-mail:
inspektor@cbi24.pl. Każda   osoba   ma   prawo   wniesienia   skargi   do   Prezesa   Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 1 miesiąca. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa. Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie  internetowej Szkoły oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
>Pokaz z galerii zdjęć<

Wytyczno-2012

E-usługi

Platforma Edukacyjna



sprawdź pocztę





Praktyki z Erasmus+
>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Archiwum 2016

Zamknij  Archiwum 2017

Zamknij  Archiwum 2018

Zamknij  Wydarzenia 2019

Zamknij  ~Edukacja wojskowa~

Zamknij  ~INTERNAT~

Agendy Szkoły
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR






 

 






Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^