>>NASZA SZKOŁA<<
EDUKACJA WOJSKOWA
Rekrutacja
Kalendarz
Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

eTwinning
logo_etwinning.gif
  gd_bildung.jpg

Czym jest eTwinning?

eTwinning jest centralną akcją komponentu Comenius w programie „Uczenie się przez całe życie”. Program eTwinning to europejska współpraca przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Europie, za pośrednictwem technologii informacyjno - komunikacyjnych. Jednym z głównych zamierzeń programu jest  zachęcenie szkół do tworzenia międzynarodowych partnerstw wykorzystujących w swojej współpracy różnego rodzaju media elektroniczne. W programie eTwinning uczestniczy dotychczas ponad 90 000 szkół ze wszystkich krajów UE, a także z Norwegii, Islandii, Turcji, Chorwacji, Szwajcarii oraz Macedonii.

W chwili obecnej nasza szkoła jest zaangażowana w realizację dwóch projektów w ramach programu eTwinning:

1. „Weihnachten in unserem Land” / „Boże Narodzenie w naszym kraju”
Święta Bożego Narodzenia są dla nas wszystkich szczególnym przeżyciem. Bardzo radosny jest sam okres przygotowań i oczekiwania, który rozpoczyna się już na wiele dni przed Wigilią. Ze względu na to, wspólnie z partnerami postanowiliśmy ten czas przygotowań rozpocząć jak najwcześniej opracowując projekt poświęcony kultywowaniu zwyczajów i tradycji świątecznych w krajach partnerów.

2. „Unser tägliches Brot” / “Nasz chleb powszedni
Głównym celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia, podkreślenie znaczenia chleba w zdrowym odżywianiu oraz jego miejsca w tradycji i kulturze krajów partnerskich.

Koordynatorem projektów jest pani Agnieszka Bryk

 

Realizacja projektu „Weihnachten in unserem Land” / „Boże Narodzenie w naszym kraju” dobiega końca. Wszystkie wypracowane materiały postanowiliśmy umieścić nie tylko na TwinSpace, tj. platformie roboczej projektu, lecz także w sieci, żeby inni uczniowie i nauczyciele oraz rodzice mogli na bieżąco obserwować nasze działania.
Zapraszamy do obejrzenia blogów tworzonych przez nasz zespół oraz partnerów z Estonii. Na blogach znajdziecie zdjęcia, prezentacje multimedialne oraz filmy przedstawiające zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe, które przygotowali uczniowie z krajów partnerskich, tj. Czech, Słowacji, Niemiec, Estonii, Litwy, Turcji i Polski.

1. http://auwip.blogspot.com/  (blog uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Chełmie)
2. http://evegr.blogspot.com/
(blog uczniów Vastseliina Gümnaasium, Vastseliina, Estonia)


Data utworzenia: 02/12/2011 ¤ 13:19
Ostatnie zmiany: 23/01/2012 ¤ 12:33
Kategoria :


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku

 
Film-Letni obóz szkoleniowy klas mundurowych 14-21.06.2018 r.

 
Monitoring wizyjny w ZSEiT
Zespół Szkół Energetycznych i  Transportowych w Chełmie prowadzi monitoring wizyjny budynku Szkoły, Internatu oraz Sali gimnastycznej oraz terenu wokół niego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników Szkoły, ochrony mienia Szkoły i zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Szkołę na szkodę.

Podstawę  prawną  wprowadzenia  monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 11 stycznia 2017 roku Prawo oświatowe oraz art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła ZSEiT w Chełmie.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy adresem e-mail:
inspektor@cbi24.pl. Każda   osoba   ma   prawo   wniesienia   skargi   do   Prezesa   Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 1 miesiąca. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa. Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie  internetowej Szkoły oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
>Pokaz z galerii zdjęć<

Giełda Szkół 12.03 - 16.03.2010

E-usługi
>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Archiwum 2016

Zamknij  Archiwum 2017

Zamknij  Wydarzenia 2018

Zamknij  ~INTERNAT~

Agendy Szkoły
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR


 

 


Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^