>>NASZA SZKOŁA<<
EDUKACJA WOJSKOWA
Rekrutacja
Kalendarz
Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

eTwinning
logo_etwinning.gif
  gd_bildung.jpg

Czym jest eTwinning?

eTwinning jest centralną akcją komponentu Comenius w programie „Uczenie się przez całe życie”. Program eTwinning to europejska współpraca przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Europie, za pośrednictwem technologii informacyjno - komunikacyjnych. Jednym z głównych zamierzeń programu jest  zachęcenie szkół do tworzenia międzynarodowych partnerstw wykorzystujących w swojej współpracy różnego rodzaju media elektroniczne. W programie eTwinning uczestniczy dotychczas ponad 90 000 szkół ze wszystkich krajów UE, a także z Norwegii, Islandii, Turcji, Chorwacji, Szwajcarii oraz Macedonii.

W chwili obecnej nasza szkoła jest zaangażowana w realizację dwóch projektów w ramach programu eTwinning:

1. „Weihnachten in unserem Land” / „Boże Narodzenie w naszym kraju”
Święta Bożego Narodzenia są dla nas wszystkich szczególnym przeżyciem. Bardzo radosny jest sam okres przygotowań i oczekiwania, który rozpoczyna się już na wiele dni przed Wigilią. Ze względu na to, wspólnie z partnerami postanowiliśmy ten czas przygotowań rozpocząć jak najwcześniej opracowując projekt poświęcony kultywowaniu zwyczajów i tradycji świątecznych w krajach partnerów.

2. „Unser tägliches Brot” / “Nasz chleb powszedni
Głównym celem projektu jest promocja zdrowego stylu życia, podkreślenie znaczenia chleba w zdrowym odżywianiu oraz jego miejsca w tradycji i kulturze krajów partnerskich.

Koordynatorem projektów jest pani Agnieszka Bryk

 

Realizacja projektu „Weihnachten in unserem Land” / „Boże Narodzenie w naszym kraju” dobiega końca. Wszystkie wypracowane materiały postanowiliśmy umieścić nie tylko na TwinSpace, tj. platformie roboczej projektu, lecz także w sieci, żeby inni uczniowie i nauczyciele oraz rodzice mogli na bieżąco obserwować nasze działania.
Zapraszamy do obejrzenia blogów tworzonych przez nasz zespół oraz partnerów z Estonii. Na blogach znajdziecie zdjęcia, prezentacje multimedialne oraz filmy przedstawiające zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe, które przygotowali uczniowie z krajów partnerskich, tj. Czech, Słowacji, Niemiec, Estonii, Litwy, Turcji i Polski.

1. http://auwip.blogspot.com/  (blog uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Chełmie)
2. http://evegr.blogspot.com/
(blog uczniów Vastseliina Gümnaasium, Vastseliina, Estonia)


Data utworzenia: 02/12/2011 ¤ 13:19
Ostatnie zmiany: 23/01/2012 ¤ 12:33
Kategoria :


podgląd wydruku podgląd wydruku     Wersja do druku Wersja do druku

 
Film-Letni obóz szkoleniowy klas mundurowych 14-21.06.2018 r.

 
Monitoring wizyjny w ZSEiT
Zespół Szkół Energetycznych i  Transportowych w Chełmie prowadzi monitoring wizyjny budynku Szkoły, Internatu oraz Sali gimnastycznej oraz terenu wokół niego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników Szkoły, ochrony mienia Szkoły i zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Szkołę na szkodę.

Podstawę  prawną  wprowadzenia  monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 11 stycznia 2017 roku Prawo oświatowe oraz art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła ZSEiT w Chełmie.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy adresem e-mail:
inspektor@cbi24.pl. Każda   osoba   ma   prawo   wniesienia   skargi   do   Prezesa   Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 1 miesiąca. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa. Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie  internetowej Szkoły oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
>Pokaz z galerii zdjęć<

Warsztaty lotnicze 2013

E-usługi

Platforma Edukacyjnasprawdź pocztę

Praktyki z Erasmus+
>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Archiwum 2016

Zamknij  Archiwum 2017

Zamknij  Wydarzenia 2018

Zamknij  Wydarzenia 2019

Zamknij  ~Edukacja wojskowa~

Zamknij  ~INTERNAT~

Agendy Szkoły
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR


 

 


Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^