Integracja po nauce zdalnej

Nasz powrót do szkoły jest dla wszystkich prawdziwym "zaczerpnięciem powietrza", powrotem do długo oczekiwanej normalności. Muszą przyznać to wszyscy, nawet Ci, którzy mieli obawy przed powrotem do nauki stacjonarnej. Wreszcie widzimy się, możemy porozmawiać, pobyć w grupie. Wreszcie możemy być razem także poza szkolną salą. Cieszyli się taką właśnie "lekcją w plenerze" uczniowie klas 3 SL oraz 3k wraz z panią Dyrektor Katarzyną Karamać oraz nauczycielami Adamem Kautschem i Grzegorzem Korbą. Młodzież wraz z nauczycielami 31 maja 2021 wspólnie podziwiała pejzaże nad Wisłą w Kazimierzu Dolnym oraz Janowcu. Była to także lekcja historii i geografii. Pod opieka pani przewodnik uczestnicy wycieczki zwiedzili ruiny zamku i basztę, cały Kazimierz i ruiny zamku w Janowcu. Ciekawe, niezwykłe historie urokliwego Kazimierza i okolic a także piękne pejzaże wywarły ogromne wrażenie a integracja młodzieży w takich okolicznościach była prawdziwą przyjemnością.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9