Konkurs historyczny

W maju uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII edycji Konkursu Historycznego: "Józef Piłsudski – człowiek czynu i legendy" organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie we współpracy z LSCDN Oddział w Chełmie. Celem konkursu było m.in. rozwijanie zainteresowań tradycjami narodowymi i lokalnymi, pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o Marszałku J. Piłsudskim, upowszechnienie wzorca osobowego Patrona ZSCKR w Okszowie jako wiernego Polaka, patrioty i męża stanu.

W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce zajął Kordian Krzeszowiec zaś III miejsce zajął Mikołaj Hetman. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunem merytorycznym uczniów była Pani Katarzyna Karamać - nauczyciel historii

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4