Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Paczka dla Bohatera

"Paczka dla Bohatera" to ogólnopolska akcja polegająca na zbiórce bożonarodzeniowych darów dla bohaterów walczących o niepodległość. W tym roku również nasza szkoła przystąpiła do tej szlachetnej i pięknej akcji, celem której była zbiórka żywności, środków czystości, środków ochronnych i higieny, a następnie przekazanie ich potrzebującym kombatantom. Bardzo ważnym elementem tej akcji było również przygotowanie przez młodzież kartek z życzeniami świątecznymi dla naszych kombatantów z Chełma i okolic.

Żołnierze, którzy walczyli na frontach II Wojny Światowej, członkowie podziemia niepodległościowego, osoby represjonowane przez ustrój komunistyczny, a także ranni w misjach zagranicznych to bez wątpienia polscy bohaterowie. Dziś wielu z nich potrzebuje naszej pomocy. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się w ten piękny i szczytny cel!! W tym trudnym dla wszystkich czasie nie pozostawiajmy ich samych, bo przecież "Kiedyś walczyli dla nas, teraz zawalczmy dla nich."
Organizatorkami akcji była pani pedagog Agnieszka Panas, pani psycholog Aleksandra Klejnert-Dudek oraz Samorząd Uczniowski.

  • 1
  • 2
  • 3

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat:
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu