Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Miesiąc Pamięci

 Listopad w polskiej tradycji stanowi wyjątkowy miesiąc pamięci o tych, którzy od nas już odeszli. Kultywując tę tradycję, przedstawiciele klasy 1 SLo: Izabela Czegus, Anna Sieniawska, Oliwier Lipiec i Wojciech Muszyński wraz z nauczycielem historii panią Katarzyną Karamać udali się na cmentarz przy ul. Lwowskiej, by zapalić symboliczny znicz na grobach żołnierzy poległych w I i II wojnie światowej oraz weteranów - członków Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Chełm. Odeszli na wieczną wartę, ale pamięć o nich i świadectwo ich życia będą wśród nas ciągle żywe.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat:
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu