Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Mikołajki 2022

Mikołajki 2022 w ZSEiT przebiegały pod hasłem: Bezpiecznie i zdrowo. Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas czwartych technikum oraz trzeciej szkoły branżowej spotkanie z funkcjonariuszami policji oraz przedstawicielem WORD, podczas którego omówiono zagadnienia związane z zasadami bezpieczeństwa i odpowiedzialności osób zmotoryzowanych. Szkolny psycholog pani Magdalena Balcerzak omówiła kwestie dotyczące m.in. traumy powypadkowej oraz zachowania się świadków wypadków drogowych.

Natomiast uczniowie klas młodszych wzięli udział w zawodach sportowych o przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Do rywalizacji zgłosiło się 16 drużyn i po zaciekłej walce zwyciężyła drużyna z klasy 3 szkoły branżowej w składzie: Kamil Branicki, Kacper Gałęza, Bartłomiej Skorupa, Eryk Gruszka, Konrad Gruszka, Marcel Wójcik i Rafał Boruciński.

SU zorganizował również zbiórkę karmy dla zwierząt z chełmskiego schroniska.

Koordynatorkami akcji Mikołajki z ramienia Samorządu były uczennice: Marta Mordacz i Klaudia Wójtowicz oraz nauczyciele: p. Katarzyna Karamać, Switłana Tereszczuk, Agnieszka Panas - pedagog, Magdalena Balcerzak - psycholog oraz Mirosław Winnikajtis.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu