Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Paczka dla Bohatera '23

paczka wielkanoc23bigJak co roku, gorąco zachęcamy do włączenia się w przygotowanie Wielkanocnej Paczki dla Bohatera. Siódma edycja Wielkanocnej Paczki dla Bohatera to podziękowanie za walkę dla weteranów II wojny światowej.

Akcja polega na zebraniu:

Produktów żywnościowych z długim terminem przydatności np.: herbata, kawa, słodkości, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, witaminy, kasza, ryż, bakalie, soki, makarony...

Artykułów chemicznych i do higieny np.: kremy, szampony, płyny do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, koce, ręczniki etc...

Produkty i artykuły można składać w gabinecie pedagoga do 10 kwietnia. Wszystkie dary zostaną przekazane wolontariuszom Stowarzyszenia Paczka Dla Bohatera, którzy stworzą z nich paczki świąteczne dla naszych bohaterów.

 Zachęcam do zbiórki
Agnieszka Panas - pedagog szkolny


 „Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi…”
Jan Paweł II

Jak co roku nasza szkoła uczestniczy w akcji Paczka dla Bohatera. Jest to akcja organizowana dwa razy w roku przed świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia. Młodzież aktywnie i chętnie uczestniczy w zbiórce, włączają się w pomoc potrzebującym kombatantom.

Z tej okazji Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera przesyła podziękowanie i medal uczniom naszej szkoły za życzliwość, wsparcie oraz bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

paczka bohatera

 

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 45
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu