Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Konkurs - Niepodległa

 Miło nam poinformować, że Krystian Dziurian, uczeń klasy II technikum mechatronicznego został laureatem I miejsca w konkursie plastycznym pt. „Niepodległa” organizowanym przez Chełmski Dom Kultury z okazji Narodowego Święta Niepodległości w kategorii wiekowej 15 – 18 lat.
Celem konkursu było pielęgnowanie polskości i tradycji narodowych, kształtowania postaw patriotycznych, popularyzowanie wiedzy o Polsce i symbolach narodowych oraz pobudzenie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych.
Krystianie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • Krystian_konkurs_plast23

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 4
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu dostępnośc