Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Walentynki 2024 w internacie

Walentynki 2024 w internacie
14 lutego obchodziliśmy w internacie Walentynki. Z tej okazji postanowiliśmy założyć czerwone ubrania, które symbolizowały kolor miłości. Pięknie udekorowany korytarz wprowadził nas w atmosferę tego święta. Każdy mógł sobie zrobić piękne zdjęcia w walentynkowej fotobudce w otoczeniu serc i pluszowych walentynek. Była również poczta walentynkowa, poprzez którą mieszkańcy internatu wyrazili ciepłe i przyjacielskie uczucia wobec siebie. Wychowawczynie p. Agnieszka Baran i p. Agata Włodarczyk wykorzystały to święto, by przypomnieć wychowankom o wartości miłości do samego siebie i potrzebie budowania poczucia własnej wartości. Uczestnicy warsztatów otrzymali motywacyjne walentynki. Na zakończenie obchodów Dnia Zakochanych odbyło się karaoke – wspólne śpiewanie najpiękniejszych piosenek o miłości. W tym wyjątkowym dniu panowała u nas radosna, przyjazna i życzliwa atmosfera i wielu mieszkańców aktywnie włączyło się w obchody Walentynek w internacie.

 • Walentynki_w_internacie-01
 • Walentynki_w_internacie-02
 • Walentynki_w_internacie-03
 • Walentynki_w_internacie-04
 • Walentynki_w_internacie-05
 • Walentynki_w_internacie-06
 • Walentynki_w_internacie-07
 • Walentynki_w_internacie-08
 • Walentynki_w_internacie-09
 • Walentynki_w_internacie-10
 • Walentynki_w_internacie-11
 • Walentynki_w_internacie-12
 • Walentynki_w_internacie-13
 • Walentynki_w_internacie-14
 • Walentynki_w_internacie-15
 • Walentynki_w_internacie-16
 • Walentynki_w_internacie-18
 • Walentynki_w_internacie-19
 • Walentynki_w_internacie-20
 • Walentynki_w_internacie-21
 

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 4
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu dostępnośc