Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Pożegnanie absolwentów w internacie

W dniu 18 kwietnia 2024r. w naszym internacie odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. W odświętnie przygotowanej świetlicy spotkali wychowawcy, mieszkańcy internatu oraz przede wszystkim tegoroczni absolwenci.
W nastrój pożegnania wprowadziły nas Kinga K., Wiktoria D. i Wiktoria N. prezentując część artystyczną. Między wierszami obejrzeliśmy prezentację ze zdjęć wspominając wspólnie spędzone lata 2019-2024. Następnie młodsi koledzy złożyli maturzystom życzenia drogowskazy na dalsze drogi życia.

W kolejnej części spotkania p. Monika Gębicka wręczyła absolwentom internatu nagrody książkowe oraz pamiątkowe zdjęcia. Zwieńczeniem całej uroczystości była słodka niespodzianka – tort przygotowany przez panią Beatę Kondrasiuk, wspólne zdjęcia i wspomnienia…

Uroczystość przygotowały: p. A. Włodarczyk, p. B. Kondrasiuk, p. M. Gębicka.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy, abyście nie zatracili przyjaźni między sobą, gdyż przyjaźń podwaja radości, a o połowę zmniejsza przykrości.
Życzymy Wam dobrej pracy, która sprawi, że będziecie szczęśliwi z tego co robicie. Życzymy Wam spotkań z ludźmi, którzy będą Was kochać i szanować. Życzymy, by każdy z Was w nowym środowisku spotkał oddaną bratnią duszę i by zawarta przyjaźń okazała się szczerą i wieczną.

 • absolwenci_internat_01
 • absolwenci_internat_02
 • absolwenci_internat_03
 • absolwenci_internat_04
 • absolwenci_internat_05
 • absolwenci_internat_06
 • absolwenci_internat_07
 • absolwenci_internat_08
 • absolwenci_internat_09
 • absolwenci_internat_10
 • absolwenci_internat_11
 • absolwenci_internat_12
 • absolwenci_internat_13

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica
ul. Jagiellońska 29
22-100 Chełm 
Szkoła: tel. (82) 563 28 38
Internat: tel. (82) 563 21 17
Sekretariat: 7:30-15:30
sekretariat@zseit-chelm.pl

librusfbytemail

Dyrektor:
tel. (82) 560 51 50
dyrektor1@zseit-chelm.pl
Wicedyrektor:
tel. (82) 563 09 4
wicedyrektor@zseit-chelm.pl
Kierownik administracji:
kierownik@zseit-chelm.pl

teamsbipckziu dostępnośc