Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie

Sportowa Liga Internatów 2023

Sportowa Liga Internatów – tenis stołowy

7 grudnia 2023r. odbyły się kolejne zawody w ramach trwającej Sportowej Ligi Internatów. Tym razem spotkaliśmy się w gościnnych progach Internatu Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych,..

Mikołajki 2023

Mikołajki w internacie.

6 grudnia w godzinach popołudniowych, tradycyjnie do mieszkańców naszego internatu przyszedł Mikołaj. Wychowankowie tłumnie przyszli na spotkanie tego wyjątkowego gościa. W tym roku Mikołaj przygotował dla nich różne zadania i wykazali się doskonałą...

Andrzejki 2023

Andrzejki w internacie

30.11.2023r. w internacie odbył się wieczór wróżb andrzejkowych. Młodzież  odwiedziły wróżki, które przepowiadały mieszkańcom świetlaną przyszłość. Chłopcy
i dziewczęta mieli także okazję poznać imiona swoich sympatii celując szpilką w serce.

Integracyjny turniej halowej piłki nożnej - 2023

Integracyjny turniej halowej piłki nożnej mieszkańców internatu.

9 października w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej piłki halowej, w którym wzięło udział 16 wychowanków internatu. W drodze losowania zostali oni podzieleni na cztery drużyny. Mecze rozegrano każdy z każdym. W drodze emocjonujących rozgrywek turniej wygrała drużyna w składzie: Bartosz Lewandowski, Sebastian Flont, Mateusz Arseniuk i Bartek Tomaszewski.

Dzień chłopaka - 2023

W naszym internacie uroczyście obchodzimy Dzień Chłopaka. W tym roku dziewczęta oprócz tradycyjnych życzeń przygotowały dla swoich kolegów słodkie upominki i zaprosiły do wspólnych zdjęć w internackiej fotobudce.

Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych
im. ks. Stanisława Staszica