>>NASZA SZKOŁA<<
EDUKACJA WOJSKOWA
Rekrutacja
Kalendarz
Licznik odwiedzin

   odwiedzający

   odwiedzających online

2. Aktualności

Zakończenie roku szkolnego i podpisanie listu intencyjnego - autor : Krzysztof Wozniak 27/06/2019 ¤ 08:37

  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i podpisanie listu intencyjnego w sprawie współpracy z: Lubelski Węgiel "Bogdanka" Spółka Akcyjna z siedzibą w Bogdance
a Zespołem Szkół Energetycznych i Transportowych w zakresie programu stypendialnego dla uczniów tej szkoły uczęszczających do klas w zawodzie: technik górnictwa podziemnego, technik mechanik, technik elektryk.
 

Spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji - autor : G.Korba, A.Kautsch 17/06/2019 ¤ 11:13

Spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji

   We wtorek 21 maja 2019 r. w murach Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica gościł mł. asp. Marcin Wilczyński – funkcjonariusz chełmskiej Policji, a także absolwent naszej szkoły. Podczas spotkania z młodzieżą klas technikum spedycyjnego, aspirant Wilczyński, przekazał uczestnikom tej niecodziennej lekcji szczegółowe informacje na temat głównych przyczyn i skutków kolizji drogowych na polskich drogach, ze szczególnym naciskiem na dane z województwa lubelskiego. Uczniowie chętnie włączyli się w pogadankę z policjantem, podczas której otrzymali precyzyjne wytyczne odnośnie bezpiecznego użytkowania dróg, chodników oraz poboczy w warunkach normalnej i utrudnionej widoczności.
Pan aspirant Marcin Wilczyński zaapelował do uczniów naszej szkoły o rozwagę i roztropność podczas spędzania nadchodzących wakacji.
Inicjatorami spotkania byli nauczyciele przedmiotów zawodowych Pan Grzegorz Korba oraz Pan Adam Kautsch.Konkurs SUPER SPEDYTOR - autor : G.Korba, A.Kautsch 17/06/2019 ¤ 11:12

Konkurs SUPER SPEDYTOR
  W dniu 14 maja 2019 roku w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie odbyła się pierwsza edycja Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu „SUPER SPEDYTOR”.
  Nad konkursem objęli patronat: Pani Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty oraz Pan Jakub Banaszek Prezydent Miasta Chełm.
 
Do rywalizacji o zwycięstwo w kategorii indywidualnej oraz zespołowej przystąpiło 15 uczniów technikum spedycyjnego z czterech szkół z terenu naszego województwa. W pierwszej kolejności uczestnicy zmagali się z testem teoretycznym składającym się z 40 pytań obejmujących zagadnienia z zakresu organizowania procesów transportowych. Po indywidualnej próbie sił przyszedł czas na pracę w trzyosobowych zespołach. Każda drużyna szkolna musiała wykonać wspólnie zadanie praktyczne, polegające na zrealizowaniu zlecenia spedycyjnego, w ramach którego należało uformować ładunek, wybrać ubezpieczyciela, określić optymalny środek transportu, zaplanować proces przewozowy z uwzględnieniem norm czasu pracy kierowców oraz wypełnić fakturę VAT za zrealizowane czynności.

Po wnikliwej ocenie prac przyszłych spedytorów, przewodniczący komisji konkursowej Pan Jarosław Wójcicki dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie ogłosił zwycięzców.
  W kategorii indywidualnej I miejsce zajęła Aleksandra Mochniej (uczennica Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie), II miejsce Katarzyna Mielnik (również reprezentantka gospodarzy), III miejsce Magdalena Stefaniuk (Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej).
  W zmaganiach drużynowych najlepsi okazali się spedytorzy z Białej Podlaskiej, II miejsce wywalczyli uczniowie z Chełma (ZSEiT), III miejsce drużyna z ZS 1 z Białej Podlaskiej (szkoła z Białej Podlaskiej zgłosiła do udziału dwa trzyosobowe składy); na IV pozycję zapracował Zespół Szkół im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach.
 
Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom, opiekunom którzy przygotowali swoich uczniów do zmagań konkursowych oraz organizatorom tego przedsięwzięcia Panu Grzegorzowi Korbie oraz Panu Adamowi Kautschowi nauczycielom przedmiotów zawodowych w ZSEiT – powiedział dyrektor Wójcicki podczas ogłaszania nazwisk super spedytorów.
– Mam głęboką nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się podczas II edycji tej imprezy, która z pewnością przyczyni się do promowania szkolnictwa zawodowego w naszym mieści i regionie – stwierdził gospodarz Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie.
                                                                                                                  Oporacował: A. Kautsch, G. Korba

Spotkanie z Naczelnikiem Inspekcji Transportu Drogowego - autor : G.Korba, A.Kautsch 17/06/2019 ¤ 11:10

Spotkanie z Naczelnikiem Inspekcji Transportu Drogowego

   W poniedziałek 20 maja 2019 roku uczniowie klas technikum spedycyjnego, logistycznego oraz szkoły branżowej I stopnia uczestniczyli w spotkaniu z Panem Pawłem Gruszką Naczelnikiem Wydziału Inspekcji Transportu Drogowego w Lublinie.
  Podczas tej niecodziennej lekcji uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie zapoznali się z głównymi zadaniami Inspekcji Transportu Drogowego. Duże zainteresowanie wśród młodzieży wzbudziły relacje pana naczelnika z przeprowadzanych kontroli przewoźników na drodze, podczas których inspektorzy ITD dokonują wnikliwej analizy stanu technicznego pojazdów, kontrolują dokumentację oraz weryfikują czas pracy kierowców. Po części teoretycznej, uczestnicy spotkania, mieli również okazję do obejrzenia specjalistycznego pojazdu, wykorzystywanego na co dzień przez funkcjonariuszy tej służby.
Organizatorami spotkania z Inspekcją Transportu Drogowego byli nauczyciele przedmiotów zawodowych Pan Grzegorz Korba oraz Pan Adam Kautsch.

StartPoprzedni [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 10 następne stronyNastępnyKoniec
 
Film-Letni obóz szkoleniowy klas mundurowych 14-21.06.2018 r.

 
Monitoring wizyjny w ZSEiT
Zespół Szkół Energetycznych i  Transportowych w Chełmie prowadzi monitoring wizyjny budynku Szkoły, Internatu oraz Sali gimnastycznej oraz terenu wokół niego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników Szkoły, ochrony mienia Szkoły i zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Szkołę na szkodę.

Podstawę  prawną  wprowadzenia  monitoringu stanowią art. 108a ustawy z dnia 11 stycznia 2017 roku Prawo oświatowe oraz art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Administratorem systemu monitoringu jest Szkoła ZSEiT w Chełmie.

Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych jest możliwy adresem e-mail:
inspektor@cbi24.pl. Każda   osoba   ma   prawo   wniesienia   skargi   do   Prezesa   Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapisy z monitoringu przechowywane będą przez okres 1 miesiąca. Odbiorcami danych osobowych mogą być wyłącznie ograny uprawnione na podstawie przepisów prawa. Regulamin monitoringu dostępny jest na stronie  internetowej Szkoły oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

 
Z ostatniej chwili
UWAGA!
 
Nowy plan lekcji
 
jest na stronie szkoły
i w dzienniku elektronicznym
Obowiązuje od
16.09.2019 r.
(poniedziałek)

>Pokaz z galerii zdjęć<

Otrzęsiny klas pierwszych 2012

E-usługi

Platforma Edukacyjnasprawdź pocztę

Praktyki z Erasmus+

>>>Galeria zdjęć<<<

Zamknij  Archiwum 2010

Zamknij  Archiwum 2011

Zamknij  Archiwum 2012

Zamknij  Archiwum 2013

Zamknij  Archiwum 2014

Zamknij  Archiwum 2015

Zamknij  Archiwum 2016

Zamknij  Archiwum 2017

Zamknij  Archiwum 2018

Zamknij  Wydarzenia 2019

Zamknij  ~Edukacja wojskowa~

Zamknij  ~INTERNAT~

Agendy Szkoły
Nasi partnerzy

CEMEX - partner strategiczny naszej szkoły
CEMEX


ELPAR


 

 


Oficjalny Serwis Urzędu Miasta Chełm

W3C CSS Adaptation Skins Papinou Š 2007 - Licence Creative Commons
^ Góra ^